Football Fixtures | Sky Sports





Ashton Utd


0


0


15:00



Nantwich Town




Atherton Collieries


0


0


15:00



Mickleover Sports




Basford United


0


0


15:00



Hyde




FC United of Manchester


0


0


15:00



Grantham




Matlock Town


0


0


15:00



South Shields




Radcliffe


0


0


15:00



Lancaster City




Scarborough Athletic


0


0


15:00



Witton Albion




Stafford Rangers


0


0


15:00



Gainsborough Trinity




Stalybridge


0


0


15:00



Bamber Bridge




Warrington Town


0


0


15:00



Whitby Town




Union Saint-Gilloise


0


0


15:15



RFC Seraing




KV Oostende


0


0


17:30



Cercle Brugge KSV




Zulte-Waregem


0


0


17:30



Antwerp




Standard Liege


0


0


19:45



Oud-Heverlee Leuven




Leczna


0


0


11:30



Piast Gliwice




LKS Nieciecza


0


0


14:00



Lechia Gdansk




Gornik Zabrze


0


0


16:30



Wisla Krakow




Slask Wroclaw


0


0


19:00



Raków Czestochowa




AFC Fylde


0


0


15:00



Gloucester




AFC Telford United


0


0


15:00



Farsley




Brackley Town


P


P


15:00



Spennymoor Town




Bradford P A


P


P


15:00



Gateshead




Chorley


0


0


15:00



Darlington




Chorley


P


P


15:00



Kettering Town




Chesham


0


0


15:00



Dorchester




Farnborough


0


0


15:00



Kings Langley




Metropolitan Police


0


0


15:00



Merthyr Town




Poole Town


0


0


15:00



Hendon




Taunton


0


0


15:00



Beaconsfield




Tiverton Town


0


0


15:00



Wimborne Town




Walton Casuals


0


0


15:00



Swindon Supermarine




Weston-s-Mare


0


0


15:00



Salisbury FC




Bath City


P


P


15:00



Hampton & Richmond




Billericay Town


0


0


15:00



Slough




Eastbourne Borough


0


0


15:00



Chippenham Town




Tonbridge Angels


P


P


15:00



Havant and Waterlooville




Welling United


0


0


15:00



Braintree Town




Bishops Stortford


0


0


15:00



Margate




Brightlingsea Regent


0


0


15:00



Wingate & Finchley




Carshalton Athletic


0


0


15:00



East Thurrock United




Enfield Town


0


0


15:00



Worthing




Hornchurch


0


0


15:00



Leatherhead




Merstham


0


0


15:00



Haringey Borough




Potters Bar Town


P


P


15:00



Bowers & Pitsea




Ostersunds FK


0


0


14:00



Malmo FF




Bodo/Glimt


0


0


00:00



Valerenga




Brann


0


0


00:00



Lillestrom




Haugesund


0


0


00:00



Molde




Kristiansund BK


0


0


00:00



Tromso




Sandefjord


0


0


00:00



Odd Grenland




Sarpsborg


0


0


00:00



Rosenborg




Stabaek


0


0


00:00



Mjondalen




Stromsgodset


0


0


00:00



Viking




Lillestrom


0


0


17:00



Kristiansund BK




Gyirmot FC Gyor


0


0


13:45



Paksi SE




Ferencvaros


0


0


16:00



Zalaegerszegi TE




MOL Vidi FC


0


0


18:30



Budapest Honved




Pordenone


0


2


13:00



Ternana U




Vicenza


0


1


13:00



Reggina




Cosenza


0


0


15:15



Frosinone




Perugia


0


0


15:15



Brescia




Como


0


0


17:30



Alessandria




Apollon Smyrnis


0


0


16:15



Asteras Tripoli




Ilves


0


0


13:00



HJK Helsinki




FC Haka


0


0


15:00



FC Lahti




FC Inter Turku


0


0


15:00



KuPS Kuopio




HIFK Helsinki


0


0


15:00



SJK




KTP Kotka


0


0


15:00



Honka






Source link

Leave a Reply

Your email address will not be published. Required fields are marked *